Moda ve Sanat Şenliği

5 - 7 Eylül 2014

CADDEBOSTAN, İSTANBUL

Moda Icon

Moda

Kiralanacak çadırlarda yeni tasarımcılar ve modanın öncüleri ziyaretçilere tanıtımlarını yapacak ve ürün satışları gerçekleştirecek;aynı zamanda ana sanede de defileler olacak.

Sanat Icon

Sanat

Resim, fotograf vb. sanatçılara eserlerini sergilemeleri ve satmalari için sergi alanları oluşturulacak. Tiyatro ve Sinema okullarının tanıtımlarını yapmaları için çadırlar kiralanacaktır.

Konser Icon

Konser

Birbirinden değerli sanatçıların konserleri ile akşamlar hareketlenecek;öncesinde ve sonrasındaki DJ performansları ile eğlencenin doruklarına ulaşılacak.

Etkinlik Icon

Etkinlik

Yoga, Pilates gibi açık hava dersleri, Kareoke Yarışması, Miniklere Kitap Okuma, Paten ve Kaykay Yarışmaları ve daha neler neler...Sponsorluk

"Sponsorlarımıza sağlayacağımız tanıtım faaliyetleri aşağıdadır. Sponsor olmak için lütfen iletişime geçiniz. Medya: Festival programının yer alacağı basın bültenleri hazırlanacak ve bunlar bütün basın-yayın organlarına iletilecektir. Çeşitli radyo kanallarından festivalin duyurusu yapılacak, spotları yayınlanacaktır. Outdoor: Davetiyeler, sanatçılara, kültür-sanat vakıflarına, halkla ilişkiler firmalarına, ve köşe yazarlarına ulaştırılacaktır. Festival boyunca çeşitli radyo kanalları festival alanından yayın yapacaktır. Tanıtım amacıyla duvar afişi, el ilanı, davetiye ve bez afişler hazırlanacaktır. Afişler ve flyerlar sokakta dağıtılacaktır. İnternet: Şenlik programı caddesenlik.com ve doludolap.com internet sayfalarında yayınlanacak, facebook, twitter ve instagram vb. sosyal ağlar aracılığıyla duyurulacaktır."


İletişim

Sponsor olmak veya stand kiralamak için lütfen iletişime geçiniz.

Tuba Varol
M: tuba@doludolap.com
T: 0 (543) 257 00 00

Harita